0370 725 35 70
Kategoriler

Alüminyum Doğrama

Alüminyum UZUN ÖMÜRLÜDÜR; Her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzeme alüminyumdur. Agaçtan 43, PVC'den 23 kat daha sağlamdır.
► Alüminyum;rutubet tutmaz, sismez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ültraviyole isinlarina karsi koruyucu tedbirler gerektirmez, bakimi kolaydır HAFİFTİR.
► Çeşitli alaşımlarla demir ve çelik kadar sağlam ve dayanıklı hale getirilebilen alüminyum, bu metallerin üçte biri ağırlığındadır SINIRSIZDIR.
► Son derece fonksiyonel bir malzeme olusu sinirsiz sayi ve sekilde üretilmesini saglar ESNEKTİR Tasarım esnekligğ sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her sekle girebilir, hayatın her alanında kullanılır..
► Tüm malzemelerle rekabet edebilecek güç ve sertlikte üretilebilir ÇEVRECİDİR.Alüminyum üretimden tüketime çevrecidir; geri dönüşümlüdür, saglıklıdır, dogaya ve ekonomiye katkı sağlar.
► RENKLİDİR; alüminyum her zevke hitap eder ve istenilen her renge boyanabilir. Boya alüminyumun koruyucu direncini ve dayanikliligini artirir.
► YAYGINDIR; alüminyumun kullanimi 1975 yilindan bu yilina Avrupa'da Üretim ve kullanımı  %85, Japonya'da %153 oranında artmıstır.
► TEKNOLOJİKTİR; Taşıt araçlarından uzay mekiğine ambalajdan inşaata, trenden uçağa, karoseriden dekorasyona, iletişimden ısı yalıtımına ve daha bir çok alanda alüminyum kullanilmaktadir.
 
Çeşitli alüminyum dograma işleri arasıda alüminyum doğramanın avantaj ve dezavantajları, Alüminyum dograma vitrinleri. panjur asma tavan ve cephe giydirme, pencereler Kapılar küpeşte otomatik kapılar ısı yalıtımlı doğramalar sürgülü kapılar kepenkler mağaza vitrin alüminyum yapımında kullanılan alüminyum doğrama profilleri alanlarında uygulanmaktadır.

 

Alüminyum Doğrama
Emek Mahallesi Lale Sokak S.Sükran Muzaffer Köşkü No:1/1001
0370 725 35 70
safakpensafranbolu@hotmail.com
www.safakpen.com.tr ©
X