0370 725 35 70

KARABÜK REHAU BAYİİ ŞAFAK PEN

REHAU SİSTEMİ İLE YAŞAMINIZDA KOMPLE ÇÖZÜMLER SAĞLAR
 • Her bina farklı unsurları ve görevleri bir araya getiren, tüm bileşenleri sorunsuz ve verimli bir şekilde birlikte ise çalışan karmaşık bir organizmadır.
  REHAU binalar ve enerji, su ve altyapı sorunları için Avrupa'nın önde gelen üreticilerine yenilikçi polimer bazlı çözümler sunmaktadır. Ürün yelpazesinin çeşitliliğinde her görev ve uygulama için doğru teknoloji bulacaksınız.
  İleriye dönük akıllı çözümler, ekolojiye saygılı ve ekonomik, tasarım kalitesi yüksek,fonksiyonel özellikleri fazla, güvenli ve konforlu yenilikler geliştiriyoruz. Deneyim ve teknik uzmanlık ile karmaşık sistemleri mümkün olan en kullanışlı şekilde yapmak için modern malzeme ve ortak platformlardan yararlanıyoruz.
  REHAU birçok alanda güçtür. Spektrum analizi, tasarım, planlama, uygulama ve operasyon destek uygulama aralıkları - dört farklı kesimleri içerir.
   

 • Pencere ve Cephe

  Pencere ve cepheler her bina için belirleyici mimari tasarım öğeleri ve verimlilik belirleyici bir faktördür. REHAU yüksek kaliteli, yenilikçi ve enerji tasarruflu profil sistemleri sunar. Tüm profiller ve kapsamlı hizmetler için ortak bir platform ile optimum verimliliği sağlamaktadır.

ÜRÜNLERİ VE ÖZELLİKLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KARABÜK REHAU BAYİİ ŞAFAK PEN
Emek Mahallesi Lale Sokak S.Sükran Muzaffer Köşkü No:1/1001
0370 725 35 70
safakpensafranbolu@hotmail.com
www.safakpen.com.tr ©
X